DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 23.12.2020 23:47:33 

SOUKROMÉ  NEŘESTI  Jaroslavy Brokešové

Co se napsalo

 

 

 

 


 

 

co se napsalo...             http://www.ahaonline.cz/cz/spolecnost/7045/jitka-asterova---rozjede-to-s-brokesovou!/

Jitka Asterová - Rozjede to s Brokešovou!


Jitka Asterová navštíví v úterý Čáslav.

ČÁSLAV – Známá sexuální rádkyně na Frekvenci 1 v pořadu Sexy život Jitka Asterová (46) navštíví v rámci zábavné talk show »Soukromé neřesti« moderátorky Jarky Brokešové (41) v úterý 26. září Čáslav.

O hudební doprovod se postará skupina Erion, které se přezdívá »čeští Corrs«. Brokešová na sebe před třemi lety upozornila tím, že se nechala přeoperovat z muže na ženu. Kvůli tomuto rozhodnutí musela opustit práci v armádě a začala pracovat jako moderátorka v rádiu a různorodých společenských a kulturních  akcí.

Jarka Brokešová

 

 

 

 

Autor:  (srk)
Foto Aha!: Dalibor PUCHTA

23.9.2006

 

 

 

****************************************************************

Dřela, aby měla rádiový pořad! Transsexuál Jarka Brokešová se na Frekvenci 1 nedostala! Jezdí s Jitkou Asterovou!


 

Pondělí, 25.09.2006 v 05:00, MediaShow - original članku najdete na                                                                                                                              http://www.mediashow.cz/?engine=radia&id_clanku=1062&PHPSESSID=6a5cb1ff29227e917544218b9b350d21

Transsexuál za rádiovým mikrofonem! Frekvence 1 nepřestává překvapovat. MediaShow pokračuje v odhalování zákulisí! Kdo všechno mohl mít svůj pořad?!

Tak třeba i Jarka Brokešová. Že nevíš, o koho jde? Zavzpomínejme o několik měsíců zpět. Třeba do června 2005, kdy se konal casting na první reality show VyVolení...

Jarka Brokešová, foto: Frekvence 1

Psalo se 3. února 2005.

Rádio Frekvence 1 vysílá Press klub.

Téma zní: Trenssexualita.

Hostem je Jaroslava Brokešová.

Žena, která byla dříve mužem.

Dnes je možná symbolem českých transsexuálů...

Veřejnosti se stala známá hlavně kvůli kauze, kdy Armáda České republiky ji odmítla přijmout do svých řad.

To byla mediální aféra!

První zamítnutí bylo z důvodu transsexuality.

"Víte, mě tato záležitost dost ranila. Už jenom tím, že vlastně tady je poukazováno na něco, co vlastně nejsem," říkala tehdy do éteru Jarka Brokešová.

"Abych vysvětlila celou záležitost. Mám od statistického úřadu, což je vlastně resort Ministerstva vnitra, úředně změněnou identitu a tu mám vlastně i matričně potvrzenou."

Prostě je žena, i když byla kdysi muž!

Jak se ale přišlo na to, že by Jarka mohla moderovat?

Třeba takto!

Dotaz volajícího: "Hezký večer. Milá paní, mě by zajímalo, jestli s tím svým novým nástrojem jste už vyzkoušela sex a jaký to bylo?"

Jitka Asterová, foto: Frekvence 1

Co Jarka Brokešová odpověděla?

"Tato otázka je velice zajímavá. Určitě, kdybych měla svůj samostatný pořad třeba o sexu bez sexu, tak bych to vysvětlila víc..."

Že by si právě této odpovědi všimlo programové oddělení Frekvence 1?

Brokešová se v červnu 2005 zúčastnila castingu do první řady reality show VyVolení.

V té době už měla za sebou tři měsíce tvrdé dřiny v rádiu.

Připravovala se na moderování svého pořadu!

"Zaučovala jsem se v rádiu téměř tři měsíce, tak snad to dopadne..." doufala.

"Ale budu netrpělivě čekat, jak to dopadne s castingem. Snad ten telefon, kdy mi oznámí, že mě berou, zazvoní," přála si.

Tenkrát by musela svůj radiosen odložit. Ve Vile chtěla žít co nejedéle...

Nakonec nevyšla ani reality show, ani rádio!

To se stává...

Kdo to stopl na Frekvenci 1?

Údajně přímo šéfdramaturg Mirek Škoda!

Prostě škoda...

Brokešová ale se nevzdává!

Spojila se s Jitkou Asterovou, která v rádiu už jeden pořad o sexu má.

S Asterkou Jarka jezdí po Česku se zábavnou talk show Soukromé neřesti.

****************************************************************

www.frekvence1.cz

Blogy moderátorů Profil

Archiv


 Rss verze

úterý


26.09.2006

Držím se zuby nehty


Dneska to platí dvojnásob.
Abych si udržela kredit kuchařky jak se patří, protože správná ženská přece nekrmí svou rodinu jen míchanicí z vajíček a těstovinami, vyrobila jsem provensálský koláč.
Ale pozor to musíte říct, to není nějaký provensálskýkoláč ale p.r.o.v.e.n.s.á.l.s.k.ý. k.o.l.á.č!! To zní, co!!?Taky jsme si to myslela, než mi to děli hodili na hlavu, že se o nedá jíst.
To je vděk, to je bída…
Tak jsem to vzala otrávená do práce pro kolegy….
Všímáte si, že mám v rádiu dost slibné odbytiště?
No a co vám budu povídat, jsem prý ta :
nejlepší kuchařka na světě,
mám toho určitě příště udělat víc
a recept bude prý asi z nějaké luxusní restaurace!!!
No paráda!! Takhle to má fungovat!!
Už horší to ale bude dneska večer v Čáslavi, kde mám vystoupit jako host.
Show se jmenuje Soukromé neřesti a šoumenem bude Jarka Brokešová-to je ta, co byla dřív chlap.
Jarka je kabaretiér/ka, tak mám malinko stažené pozadí.
Já jsme totiž sice taky šoumena, ale alespoň na mě není vidět.
Zítra vám řeknu jak to dopadlo.
Možná zvolím změnu pohlaví……

 


 

Armáda jede podle neplatné vyhlášky

Ilustrační foto

PRAHA - Jaroslavu Brokešovou odmítla Armáda ČR přijmout do svých řad jenom proto, že ještě před rokem a půl byla muž. Podle odborníků však není jediný důvod, proč by nemohla nastoupit vojenskou kariéru.

Vydáno: 12. 11. 2004  Skóre: 24%

Armáda ji diskriminuje, chce se soudit

Jaroslava Brokešová, před rokem a půl ještě Jiří Brokeš, podá pravděpodobně žalobu, protože se domnívá, že byla diskriminována. Poruchou sexuální identity, což armáda oficiálně uvádí jako důvod jejího nepřijetí do řad profesionálních vojáků, totiž dávno netrpí.

Vydáno: 11. 11. 2004  Skóre: 24%

Armáda to nemá ráda

Armáda nedává rovné šance lidem, kteří se hlásí do jejích řad. O přijetí či nepřijetí žadatele nerozhodují jeho schopnosti, ale i sexuální orientace. S takovou zkušeností odešla od posudkové komise Jaroslava Brokešová.

Vydáno: 10. 11. 2004  Skóre: 31%

Jaká Brokešová? Brokešo je to!

PRAHA - Ojedinělý případ Jaroslavy Brokešové, kterou armáda nepřijala kvůli změně pohlaví, rozdělil veřejné mínění. Někteří lidé s transsexuálem sympatizují a drží mu palce, jiní pro něj nemají dobré slovo. Jejich reakce plní diskusní fóra na internetu.

Vydáno: 20. 11. 2004  Skóre: 70%

Požene armádu k soudu!

Jaroslava Brokešová

PRAHA - Jaroslava Brokešová se rozhodla zažalovat armádu kvůli diskriminaci a požadovat odškodnění. Armáda ji odmítla přijmout do svých řad kvůli tomu, že před necelými dvěma roky podstoupila operativní změnu pohlaví.

Vydáno: 18. 11. 2004  Skóre: 47%

Kühnl přiznal diskriminaci

Ministr obrany Karel Kühnl včera připustil, že armáda udělala chybu, když nepřijala do svých řad uchazeče jen proto, že byl transsexuál.

Vydáno: 12. 11. 2004  Skóre: 16%
 
 

Stal jsem se ženou!

Jiří (Jarka) Brokeš(ová) (40) z Úval u Prahy se nejdřív převlékal do ženských šatů a pak se rozhodl změnit své pohlaví.
Jirka se vyučil elektromechanikem a krátce po škole narukoval na vojnu. Tři měsíce předtím se stihl zamilovat do patnáctileté kadeřnické učnice Aleny, která na něho dva roky oddaně čekala. Jakmile svlékl uniformu, hned se s Alenou oženil (v roce 1987). Bydleli spolu ve vile u rodičů, kde měli svůj samostatný byt.

V ženských šatech
Jirka ale k Aleně nebyl úplně upřímný – zatajil jí totiž svou zvláštní libůstku – už jako malý kluk našel zalíbení v dívčích šatech a tato vášeň ho nikdy nepustila. Do ženského oblečení se čas od času oblékal i v dospělosti.
V mužském těle se necítil úplně přirozeně, ale ani ve snu ho nenapadlo, že by se nechal změnit na ženu. "S Alenou nám bylo hezky, vedli jsme pohodový život," tvrdí Jarka. "V roce 1990 Alena porodila první dítko – syna. Za dva roky přišla ještě dcerka."
1 Když začal Jiří po revoluci podnikat jako obchodník, jeho zvláštní vášeň se vystupňovala. Nutkání k převlekům bylo tak silné, že začal rozvážet alkohol do barů a restaurací v ženské podobě. Manželce to zdůvodnil tak, že jako žena prodá víc. Byla to pravda a tržby rostly. Jednou si ho všimla jistá dáma a zprostředkovala mu setkání s manažerem travesti skupiny. A tak se z Jirky stal travestita. Alena neměla nic proti. Brala to tak, že si Jirka prostě povyrazí, vyřádí se v šatech, které ho tak lákají, a navíc ještě přinese domů nějakou korunu navíc...

Travesti show
Než Jirka nastoupil do travesti show, začalo to v jeho manželství skřípat. "Byla jsem v té době podrážděná. Občas jsem něco vzteky rozbila, nebo jsem alespoň rozházela po bytě věci, které mi přišly pod ruku," vysvětluje Jarka – a i když mluví o minulosti, kdy byla ještě mužem, hovoří o sobě v ženském rodě. "Dokonce jsem často vyvolávala hádky, což se dřív nestávalo. Byla jsem prostě nesvá, protože mě štvalo mužské tělo. Nechtěla jsem být mužem, ale nevěděla jsem, co s tím."
Jirka v té době nebyl dobrým manželem. Začal se k Aleně chovat hrubě a dnes si uvědomuje, že to s ním neměla vůbec jednoduché. Nemohl si ale pomoci. Často vybuchl vzteky i před dětmi a někdy na ně dokonce křičel, aniž by k tomu měl vážnější důvod.
Alena doufala, že travesti show Jirkovi pomůže najít ztracenou rovnováhu a její manžel bude zase jako dřív. Pomáhala mu s líčením na akce, chodili spolu na nákupy dámských šatů, prádla a doplňků. V podstatě žili ‚jako dvě kamarádky‘ – až na to, že si po sexuální stránce stále rozuměli.
Jirkovy převleky samozřejmě neušly sousedům a známým. Lidé ho začali pomlouvat a časem se začaly objevovat fámy o celé rodině a jejích podivných zvyklostech. Jirka s Alenou tedy vymysleli plán, jak pomluvám zabránit, aniž by ublížili svým dětem. Ty o tatínkových estrádách věděly a coby prckům se jim to pochopitelně líbilo. Manželé uspořádali posvícenské travesti show přímo v místě svého bydliště – v Úvalech u Prahy. Show navštívil snad každý, kdo slyšel o Jirkově podivném chování. Kupodivu se všem jeho vystoupení tak zalíbilo, že ho začali brát jako umělce, který reprezentuje jejich obec – a dali jeho rodině s pomluvami pokoj. Děti to stále braly jako náramnou legraci, takže jim pak nepřipadalo divné ani to, když otce vídaly v dámských šatech i za jiných okolností.
Chci být ženou!
Vše docela dobře klapalo až do roku 2001, kdy Jirku přemohla neodolatelná touha ‚žít v ženském těle‘. Rozhodl se, že se prostě změní v ženu. "Věděla jsem, že kvůli tomu můžu ztratit děti. A tušila jsem, že mne manželka jako ženu nebude chtít. V mužském těle jsem však nadále setrvávat nechtěla," prozrazuje Jarka cestu ke své proměně.
2
3
Alena byla z ‚jeho‘ přiznání šokována. Prý ji nikdy nenapadlo, že by Jirka takovou proměnu chtěl podstoupit. Naivně se domnívala, že mu ke štěstí stačí jenom převleky. Strhla se hádka a hysterické scény na obou stranách. Konečný verdikt zněl takto: "Jestli se staneš ženou, najdu si milence a opustím tě!" Jirka se přesto bez váhání vrhl na hormonální ‚přestavbu svého těla‘. S nadšením pozoroval, jak mu rostou prsa, což Alena nesla skutečně velmi těžce. Nakonec si ale našla přítele a v jeho náruči se pomalu loučila se svým manželem i manželstvím, ve kterém jí prý nic nechybělo. Největší obavy měla z toho, jak novinu, že z tatínka bude žena, přijmou děti. Když asi za rok a půl vyrostla Jirkovi prsa a už jako žena vypadal, rozvedli se. Dětem vše nakonec oznámil sám. "Byli jsme na dovolené na Šumavě. Vyprávěla jsem dětem o svém životě, o svých pocitech ze ženského převlečení a o tom, že se prostě příroda spletla a já měla být ženou. Pak jsem jim vysvětlila, že beru hormony, po nichž se částečně stanu ženou a ke zbytku mi pomůže operace. Vysvětlila jsem jim, že se o ně budu dál starat jako jejich táta, jen už budu vypadat jinak." Děti prý tohle vysvětlení, doplněné slibem, že svého tátu nikdy neztratí, přijaly vcelku klidně. Syn jen s úsměvem podotkl, že tedy budou tátu oslovovat "Jarko". 
 
 

Náhled ano.nova.cz

n@va vás baví

Jaroslava Brokešová: „Byla jsem hroznej chlap!“ • Kristýna a Michael dostali další šanci! • Lucie Benešová: „Na svět se dívám růžově!“ • Román pro ženy a jeho hrdinové • Soutěžní řád • Tonga: V království Pacifiku • Třetí den s Jackem...

ano.nova.cz/archiv.html

 

To je Kocourkov! Ještě než Jaroslava Brokešová (39) podstoupila změnu pohlaví, sloužila před 21 lety - tehdy jako Jiří Brokeš - coby voják u tajné protiletadlové zbraně.

FotoNyní chtěla vědět, zda o své vojenské minulosti může bez obav mluvit. Jenže armáda ženě, kterou nechce přijmout do svých řad, i po tak dlouhé době vzkázala, že o raketovém odpalovacím zařízení nesmí stále ani "ceknout"!

Blesk však zjistil, že o tajné zbrani je už dávno prozrazeno vše, a to hned na několika internetových stránkách!

V polovině ledna se Brokešová, která podstoupila změnu pohlaví, zeptala dopisem na ministerstvu obrany, zda ještě po desítkách letech podléhá utajení její vojenská anabáze u rakeťáků.

Foto"V roce 1984 jsem se stala specialistou protivzdušné obrany. Velela jsem raketovému kompletu s krycím názvem "Malá puška", s označením 2P25. Byla to tehdy tajná zbraň," řekla Blesku Brokešová.

"Když mi teď přišla odpověď, připadala jsem si jako v Kocourkově." Ministerstvo jí totiž odpovědělo: "Odpalovací zařízení stále podléhá utajení. Platí pro Vás i nadále povinnosti o ochraně utajovaných skutečností..." stojí v dopise podepsaném bezpečnostním ředitelem ministerstva obrany Michalem Fantlem.

FotoJenže hned na několika internetových stránkách je o zbrani napsáno úplně všechno. Píše se tu o použití, dostřelu a podobně.

A co na to armádní experti? "Na našich stránkách nic o této zbrani není. Cizí informace nemůžeme ovlivnit," tvrdí Jaroslav Gavelčík z odboru bezpečnosti ministerstva.

A je to! Brokešové by však za vyzrazení tajemství mohlo hrozit i vyšetřování!

Autor: Vlastimil Staňa (22. 2. 2005)

 Na pracáku sním o moderování!

Na pracáku sním o moderování!

20. 3. 2005 - vs

vystoupení v televizi Brokešová. Do ... ničeho a před nikým!" vysvětluje Jaroslava Brokešová.Když jsme si povídali ... věci" vzpomíná Jaroslava Brokešová,

více »

 Jdi do politiky, radí <strong>Brokešové</strong>

Jdi do politiky, radí Brokešové

22. 2. 2005 - rey

musím všechno nechat projít hlavou," prozradila Jaroslava Brokešová. Raději by do světa zábavy ... Zřejmě to tuší i Jaroslava Brokešová a tvrdí, že

více »

 Nechci chlapa, jakým jsem byla já

Nechci chlapa, jakým jsem byla já

18. 2. 2005 - Korzo

Jaroslava Brokešová, narozená jako muž, má přísná kritéria pro výběr partnera. ...

více »

 Děti mi mohou říkat tati!

Děti mi mohou říkat tati!

22. 3. 2005 - Martin Kavka

Kdysi muž, nyní žena - Jaroslava Brokešová odpovídala čtenářům ...

více »

 Armáda: <strong>Brokešovou</strong> nechceme!

Armáda: Brokešovou nechceme!

20. 1. 2005 - bleskově, čtk

Jaroslava Brokešová definitivně neuspěla s odvoláním kvůli nepřijetí do armády.

více »

Brokešová prohrála bitvu s armádou

Jaroslava Brokešová stojí v hale fakulty vojenského zdravotnictví v Hradci Králové. Lékaři její odvolání zamítli.

PRAHA - Nepřijímáme!Tak zní včerejší verdikt lékařské komise v Hradci Králové. K ní se odvolala Jaroslava Brokešová,která se nechala přeoperovat z muže na ženu.A světe,div se!Brokešová se najednou necítí být diskrimována.

Vydáno: 21. 1. 2005  Skóre: 93%

Armádní zvůle

Armáda Ceské republiky vcera již po třetí odmítla do svých řad přijmout Jaroslavu Brokešovou, která si nechala před necelými dvěma roky změnit pohlaví z muže na ženu.

Vydáno: 21. 1. 2005  Skóre: 16%

 

 <strong>Jaroslava</strong> <strong>Brokešová</strong> on-line

Jaroslava Brokešová on-line

22. 3. 2005

Proč se stala ženou? Čeho chce dosáhnout? Je šťastná? Dnes odpovídala on-line.

více »


 

XaverCaffé chutná čím dál líp
Čtvrtek 24. března 2005 10:26 – Brno
Luboš Xaver Veselý si do své talkshow XaverCaffé opět přivedl více než zajímavé hosty. Jan Kraus, Peter Nagy a Jiří Adamec, trojice umělců, která v rukou Xavera Veselého slibovala výjimečný večer.

G-studio bylo zaplněno doslova do posledního místa. Xaver přivedl na jeviště všechny tři hosty, pan Václav uvařil xaverlógr a před zraky diváků se spustila smršť. Smršť otázek, odpovědí, nadsázky, humoru a chlapské moudrosti.

Jan Kraus zůstával i v XaverCaffe věrný své příslovečné osobitosti, Jíří Adamec překvapil jak je obyčejným a normálním chlapem a Peter Nagy např. vysvětlil, proč nemá rád SuperStar.

Mimo hlavní tři hvězdy večera se v XaverCaffé objevil také jeden z finalistů druhého kola Česko hledá SuperStar Petr Bende a další Xaverovo překvapení přišlo na řadu v druhé polovině pořadu. Žena, která ještě nedávno byla mužem, Jaroslava Brokešová.

„Jsem dnes nervózní jako nikdy, mám asi trému za všechny," tvrdil Xaver chvíli před začátkem pořadu.

Portálu Večerní Brno Luboš Xaver Veselý po představení vysvětlil: „O Jana Krause jsem usiloval asi rok, moc si toho člověka vážím. Šel jsem s ním do toho, a věděl jsem, že to je tenký led. Snad jsem uspěl. Kraus je tvrdý soupeř a každý moderátor si vedlě něj může zkusit, jak na tom sám je."

Příští XaverCaffé - MUDr. Miroslav Plzák, Janis Sidovský, Vítězslav Jandák

 

 

 Vyvolení: ukážeme vám všechno!

Vyvolení: ukážeme vám všechno!

16. 6. 2005 - Scalex

jsme narazili na Jarku Brokešovou. ...

Brokešová šokovala

Brokešová šokovala

VyVolení opět řádili! V klubu Lávka se totiž konalo další kolo castingu do reality show VyVolení. Mezi třístovkou účastníků bojovala o svou šanci i známá odmítnutá vojanda Jaroslava Brokešová.

Vydáno: 4. 7. 2005  Skóre: 77%
 

VyVolenou chce být i transsexuál Brokešová

VyVolenou chce být i transsexuál Brokešová

PRAHA - Téměř osm a půl tisíce lidí touží stát se VyVolenými. Přesně tolik se jich totiž přihlásilo do nové reality show televize Prima.

Vydáno: 14. 6. 2005  Skóre: 62%
 

"účinkujícími i do Ostravy a Brna.

Do užšího výběru "třístovky" postoupila i semifinalistka soutěže Miss ČR Silvie Sittová, finalista Muže roku 2003 Aleš Jakl a třeba populární transsexuálka Jaroslava Brokešová, která podstoupila změnu pohlaví z muže na ženu.

FotoA že půjde opravdu do tuhého, slibuje i mluvčí televize Prima Jana Malíková. "Soutěžící to vážně lehké mít nebudou. Chystáme pro ně překvapení," naznačila Blesku tajuplně Malíková.

"Ze tří set kandidátů nyní vybereme padesát až šedesát. A z nich již vyberou televizní diváci deset až patnáct finalistů, kteří skončí v utajené vile, kde budou žít tři měsíce pod neustálým dohledem kamer," dodala Malíková.

Vítěz reality show VyVolení získá ceny v celkové hodnotě jedenáct miliónů korun.

Autor: Rudolf Šindelář, Miroslav Graclík (27. 6. 2005)


 

 Koho pošlou diváci do vily?

Koho pošlou diváci do vily?

3. 7. 2005 - scalex

soutěžícími už nepotkali, zato Jarku Brokešovou nebylo možné ... vzala si Jarka raději pod ... logem," slibuje Jarka. Plavkami ... odhodláním ale připravenost Jarky Brokešové nekončí.

více »

VyVolení: Soutěžící neprošli zdravotními testy!

Tereza: Tak nevím, jestli bych mohla soutěžit...

Transsexuálka Jaroslava Brokešová je také v nejužším výběru. Má ještě testy před sebou

Libor: S tím tetováním jsem IN... Transsexuálka Jaroslava Brokešová je také v nejužším výběru. Má ještě testy před sebou Propagaci VyVolených se Prima věnuje opravdu důsledně. Na festivalu Rock For People měla televize dokonce svůj stánek, kde logo pořadu dobrovolníkům zdarma tetovali na tělo Zařizování vily je v plném proudu. Minulý týden dokončili kuchyň Tereza: Tak nevím, jestli bych mohla soutěžit...

Klikněte na fotografii pro její zvětšení

Úterý 12.7. 2005, 08:00

EPIDEMIE! Tým kolem show VyVolení řeší první vážný problém. Skoro půlka soutěžících neprošla zdravotními testy! Kdo teď bude soutěžit?

Vedení VyVolených je v šoku. Lékaři více než deseti soutěžícím nedoporučili účast ve finále. A to se zdravotním testům podrobila z šedesáti vybraných uchazečů zatím sotva polovina!

„Je to velké překvapení. Vůbec jsme netušili, že obyčejná lékařská prohlídka bude pro naše soutěžící tak velkým sítem,“ divila se jedna z vysoce postavených žen v televizi Prima. Zbytek vedení se k tomu vyjadřovat nechce.

„Ještě u sebe nemám přesné údaje, ale pokud se tak opravdu stalo, určitě budeme muset vymyslet náhradní řešení,“ řekl nám PR koordinátor projektu VyVolených Marek Winkler s tím, že to snad nebude až takový problém.

Smůla

Televize Prima konkurzy odstartovala v polovině června. Během náročných konkurzů po celé republice nakonec vybrala z osmi a půl tisíce přihlášených šedesát nejlepších, kteří se podobně jako u soutěže SuperStar budou podrobně představovat v natočených medailoncích, které bude televize vysílat už v září.

V současné době se vedení pořadu snaží věnovat hlavně vnitřnímu zažízení luxusní vily, v níž budou VyVolení bydlet.

Po dlouhém zvažování všech pro a proti se moderátorkou pořadu stala někdejší hvězda nováckého Esa Tereza Pergnerová (30). Televize jí dala druhou šanci, a kdyby to s ní náhodou nevyšlo, spoléhají na Primě na Libora Boučka (25), který je druhým moderátorem soutěže.

Pravidla

To ale není všechno. Protože se VyVolení budou vysílat sedm dní v týdnu několikrát denně, bylo osloveno dalších deset moderátorů, kteří by měli Tereze a Liborovi pomáhat. Konkurzy ale ještě dobíhají a podle Marka Winklera se vítězná jména dozvíme až na konci srpna. „Zatím to tak nespěchá,“ usmál se.
Vybraná šedesátka soutěžících má do té doby za úkol zařídit si všechny své osobní záležitosti tak, aby se mohli v září okamžitě nastěhovat do střežené vily a na tři měsíce ukončit veškerý styk s okolním světem.

Věk

Velkým překvapením a také příjemným zpestřením je fakt, že se mezi šedesáti semifinalisty objevilo i mnoho lidí středního věku. Aby se však na ně „dalo dívat“, televize si hodně potrpěla na jejich vzhledu. „Nechceme tu žádné pupkaté pány a ztrhané dámy. Když je má veřejnost sledovat, měli by aspoň nějak vypadat, ne?“ usmál se člen výběrové komise na vysvětlenou, proč na druhém kole konkurzu každého nutili svléknout se do spodního prádla. Jak to tedy vypadá, máme se opravdu na co těšit!

 
 Prima už zasadila první ránu!

Prima už zasadila první ránu!

9. 8. 2005 - bleskově, Scalex

divákům všechno. Úplně všechno," slíbila nám Jarka Brokešová hned na prvním ... diváci by si Brokešovou na televizní ... Dobře vědí, že Jarka se s ničím dlouho

více »

Náhled www.deniksip.cz

ŠÍP - Brokešová: "To je diskriminace!"

Brokešová: "To je diskriminace!" PRAHA - Nejznámější český transsexuál Jaroslava Brokešová (38) je v šoku. TV Prima ... nárok na stejné podmínky jako ostatní!" To vzkazuje Primě Jaroslava Brokešová. • Diskvalifikovalo ji snad pro VyVolené, že si nechala...

www.deniksip.cz/show/nevyvolena050813.html

 

Náhled www.zvedavec.org

Osobnosti roku 2004

Jaroslava Brokešová - málem neuspěla, protože se na své cestě do armády chovala tak chlapsky, že vedoucí vojenské persóny usoudily, že by do armády nezapadla. • Kutil roku: • sbormistr Kulínský - nejvíce inspirující osobnost rubriky "Čím...

www.zvedavec.org/humor_1066.htm?PHPSESSID=c43ed270e5813e262894c28 ...


Náhled www.pavlacharvatova.cz

Pavla Charvátová

Jaroslava Brokešová (39) - "Zbraň do ruky dokážu vzít dobře. ...

www.pavlacharvatova.cz/arts-0059.php

Náhled www.ckpisek.cz

CENTRUM KULTURY Písek, o. p. s.

JITKA ASTEROVÁ, JARKA BROKEŠOVÁ (hvězda rozhlasových a TV show), JOSEF IX , hudební skupina ERION (česká muzika s příchutí irské whisky – finalista EvropaHIT 2005) a další překvapení v zábavné talk show. • Vstupné: 110,- 120,- 130 Kč...

www.ckpisek.cz/

 

Náhled translide.unas.cz

Žít v nesprávném těle » TRANSLIDÉ « transsexualita a

Žít v nesprávném těle Jarka Brokešová zvládla všechny vstupní testy, přesto ji do armády nevzali. ...

translide.unas.cz/?944&PHPSESSID=9fcef076e07bc29a0863ce3cc3623963